Filtru-pompa de nisip Intex 26656 Krystal Clear SX2100 Plus
Характеристики
Описание
Caracteristici de bază
| Tip | Filtru-pompa de nisip |
| Tensiune | 220–240 V |
| Capacitate | 7900 l/h |
| Rezervor de nisip | 23 kg |
| Dimensiuni | 54 × 47 × 57 cm |
| Greutate | 13,24 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
3 999
лей
235
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
