Combină de bucătărie Ardesto KMCH-K1500SS Silver (1500 W)
cod produs
811962
Putere
1500 W
Capacitate bol
6 l
Trepte de viteze
6
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | KMCH-K1500SS |
| Culoare | Silver |
| Putere | 1500 W |
Design
| Capacitate bol | 6 l |
| Material picior si cutite | Oțel inoxidabil |
| Material bol | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă | Aluminiu |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 6 |
| Tip control | Rotative |
| Mod impuls | Da |
Funcții
| Tocator | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 54 cm |
| Înălţime | 40 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Greutate | 11 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 699
lei
326
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
