Sera pentru gradina GardenLine TUN8009 10x4x2m, 140 g/m3, Ø 25 mm, grosime 0.65 mm
cod produs
810899
Cadou
10 Suporturi (arace) pentru plante
Lungime
10 m
Latime
4 m
Inaltime
2 m
Grosimea cadrului
0.65 mm
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Cadou | 10 Suporturi (arace) pentru plante |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Suprafață | 40 m2 |
| Lungime | 10 m |
| Latime | 4 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | inox |
| Grosimea cadrului | 0.65 mm |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
| Protecție UV | Da, UV4 |
Caracteristici suplimentare
| Numărul de uși: | 1 ușă |
| Numărul de ferestre | 16 |
| În set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 490
lei
6 699
lei
372
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
