Sera pentru gradina GardenLine TUN5620 8x3x2m, 140 g/m3, Ø 25 mm, grosime 0.65 mm
cod produs
810898
Lungime
8 m
Latime
3 m
Inaltime
2 m
Grosimea cadrului
0.65 mm
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Suprafață | 24 m2 |
| Lungime | 8 m |
| Latime | 3 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | oțel |
| Grosimea cadrului | 0.65 mm |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
| Protecție UV | Da, UV4 |
Caracteristici suplimentare
| Numărul de uși: | 1 ușă |
| Dimensiuni usa: | 125 × 180 cm |
| Numărul de ferestre | 10 |
| În set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare,8 cuie pentru legarea plantelor |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
3 799
lei
3 899
lei
213
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
