Sera pentru gradina GardenLine TUN3903 8x4x2m, 140 g/m3, Ø 25 mm, grosime 0.65 mm
cod produs
810894
Lungime
8 m
Latime
4 m
Inaltime
2 m
Grosimea cadrului
0.65 mm
Diametru ţeavă
25 mm
Densitatea acoperirii
140 g/m3
Specificații tehnice
Caracteristici
Descriere
Caracteristici de bază
| Producător | GardenLine |
| Tip | Sera pentru gradina |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Suprafață | 32 m2 |
| Lungime | 8 m |
| Latime | 4 m |
| Inaltime | 2 m |
Caracteristici carcasă
| Material cadru | inox |
| Grosimea cadrului | 0.65 mm |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
Caracteristici pelicula
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m3 |
| Protecție UV | Da, UV4 |
Caracteristici suplimentare
| Dimensiuni usa: | Inaltime: 180 cm; Latime: 80 cm cm |
| Numărul de ferestre | 12 |
| În set | seră, cuie, arcade, cleme pentru instalare, 2 țevi suplimentare,12 cuie pentru legarea plantelor |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
5 349
lei
300
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
