Frigider Midea MDRB380FGE01A, White
cod produs
807748
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
270 l
Capacitate congelare
3.5 kg/zi
Autonomie fara curent
7 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Midea |
| Model | MDRB380FGE01A |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu două uși |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetica | E |
Design
| Volum total | 270 l |
| Volumul util al congelatorului | 71 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 199 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | да |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | Încorporabile |
Cameră de răcire
| Materialul rafturilor | Sticlă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 3.5 kg/zi |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
| Autonomie fara curent | 7 ore |
| Consum anual energie | 219 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | Electronică |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Semnal sonor | есть |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 180 cm |
| Lățime | 54.5 cm |
| Adâncime | 62.5 cm |
| Greutate | 54 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 499
lei
428
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
