Frigider Bosch KGN392LCF, Gray
cod produs
807745
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
363 l
Capacitate congelare
10 kg/zi
Autonomie fara curent
15 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Bosch |
| Model | KGN392LCF |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu o singură ușă |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetica | C |
Design
| Volum total | 363 l |
| Volumul util al congelatorului | 103 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 260 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | да |
| Mânere | ascunse |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | Este |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 10 kg/zi |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 15 ore |
| Compresor Inverter | da |
Control și Indicație
| Tip control | senzor |
| Amplasare panou de control | În interior |
| Semnal sonor | есть |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 203 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Greutate | 70 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 499
lei
18 999
lei
945
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
