Frigider Whirlpool WHK26362XP5E, Inox
cod produs
807742
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
316 l
Capacitate congelare
6 kg/zi
Autonomie fara curent
11 ore
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | WHK26362XP5E |
| Tip frigider | Frigider |
| Tip instalare | Independentă |
| Constructia frigiderului | Cu o singură ușă |
| Amplasare congelator | De jos |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetică | D (EU standard) |
| Clasa climatică | SN-T (+10°C~+43°C) |
| Agent frigorific | R600a |
Design
| Volum total | 316 l |
| Volumul util al congelatorului | 106 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 210 l |
| Schimbarea direcției deschiderii ușii | да |
| Numărul de camere | 2 |
| Mânere | ascunse |
| Iluminare | LED |
Cameră de răcire
| Zona de prospeţime | da |
| Materialul rafturilor | Sticlă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 3 |
| Capacitate congelare | 6 kg/zi |
Performanță și energie
| Tehnologie Inverter | Este |
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 35 dB |
| Autonomie fara curent | 11 ore |
Control și Indicație
| Tip control | senzor |
| Indicaţie | Display simbol |
| Semnal sonor | Bec-indicator |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 186.5 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Adâncime | 66.3 cm |
| Greutate | 69.3 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
11 499
lei
13 199
lei
656
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
