Frigider side-by-side Midea MDRS619FIE28, Black
cod produs
807716
Sistem dezghetare congelator
No Frost
Sistem dezghetare frigider
No Frost
Volum total
460 l
Capacitate congelare
12 kg/zi
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Midea |
| Model | MDRS619FIE28 |
| Culoare | Black |
| Varietate | Frigider side-by-side |
| Tip constructiv | Independent |
| Constructia frigiderului | Side-by-Side |
| Amplasare congelator | Pe partea laterală (Side-by-Side) |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Clasa energetica | E |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa climatică | SN-ST (+10°C~+38°C) |
Design
| Mânere | ascunse |
| Iluminare | Este |
| Volum total | 460 l |
| Volumul util al congelatorului | 189 l |
| Volumul util al frigiderului (l) | 271 l |
| Numărul de camere | 2 |
Cameră de răcire
| Materialul rafturilor | Sticlă |
Congelator
| Număr compartimente în congelator | 6 |
| Capacitate congelare | 12 kg/zi |
Performanță și energie
| Număr compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot maxim | 41 dB |
| Consum anual energie | 295 kWh |
Control și Indicație
| Tip control | senzor |
| Indicaţie | Display simbol |
| Semnal sonor | есть |
| Control de pe smartphone | Da |
| Particularități | Super Cool, Wi-Fi |
Dimensiuni și Greutate
| Înălțime | 177.5 cm |
| Lățime | 83.5 cm |
| Adâncime | 63.5 cm |
| Greutate | 77 kg, 80 kg |
| Dimensiuni pentru instalare | 177,5x83,5x63,5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
10 999
lei
616
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
