Televizor JVC LT65VA3300 Black (65"/3840x2160)
cod produs
807638
Smart TV
este
Diagonala ecranului, inch
65
Tip panou
LED
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | JVC |
| Model | LT65VA3300 |
| Culoare | Black |
| Smart TV | este |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 3840x2160 4K UHD |
| Diagonala ecranului, inch | 65 |
| Tip panou | LED |
Performanţă
| Procesor grafic(GPU) | Quad Core |
Caracteristici
| Platformă software | Android |
| Tuner TV | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 2 |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
Design
| Interfață de montare VESA | 400x200 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 17 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 499
lei
429
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
