Canapea de colț Edka Sirius 200x140x45, M10 Violet inchis
Caracteristici
Descriere
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Edka |
| Model | Sirius 200x140x45 |
| Culoare | M10 Violet inchis |
| Tip canapea | Canapea de colț, Canapea fara rama |
| Locație | de colț |
| Canapea extensibilă | nu este |
| Spatiu de depozitare | nu este |
| Numărul de locuri | 3 |
MATERIALE
| Material tapițerie | stofă |
| Material umplutură | spumă poliuretanică |
Dimensiuni
| Locul de dormit | 200x140x30 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Adincime | 90 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
16 300
lei
19 560
lei
932
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
