Canapea de colț Edka Sirius 200x140x45, M8 Cafeniu inchis
код товара
680272
Locul de dormit
200x140x30 cm
Lungime
200 cm
Adincime
90 cm
Технические характеристики
Характеристики
Описание
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Edka |
| Model | Sirius 200x140x45 |
| Culoare | M8 Cafeniu inchis |
| Tip canapea | Canapea de colț, Canapea fara rama |
| Locație | de colț |
| Canapea extensibilă | nu este |
| Spatiu de depozitare | nu este |
| Numărul de locuri | 3 |
MATERIALE
| Material tapițerie | stofă |
| Material umplutură | spumă poliuretanică |
Dimensiuni
| Locul de dormit | 200x140x30 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Adincime | 90 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
16 300
лей
19 560
лей
932
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
