Televizor Vesta LD32L4005 Black (32"/HD)
cod produs
659932
Smart TV
nu este
Diagonala ecranului, inch
32"
Tip panou
LED
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Vesta |
| Model | LD32L4005 |
| Culoare | Black |
| Smart TV | nu este |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Rezoluție | 1366x768 |
| Diagonala ecranului, inch | 32" |
| Tip panou | LED |
| Rata maximă de reîmprospătare | 50 Hz |
Sistem audio
| Boxe încorporate, W | 16 |
| Sistem Canale Audio | 2.0 |
Terminal de conectivitate
| Intrări HDMI | 3 |
| USB Type-A | 2 |
| Ethernet (LAN) | este |
| Slot CI | este |
Design
| Interfață de montare VESA | 100x100 mm |
Dimensiuni și Greutate
| Dimensiuni | 730 x 470 x 220 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 589
lei
1 669
lei
90
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Luni
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Luni
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
