Măsuţă cafea Mobicasa Just Fiji, Sonoma/White
код товара
645013
Dimensiunea mesei (l×L)
44x32 cm
Dimensiunea în stare extinsă (l×L)
65x44 cm
Технические характеристики
Характеристики
Внимание! Данная мебель продаётся в разобранном виде
Caracteristici de bază
| Producător | Mobicasa |
| Model | Just Fiji |
| Culoare | Sonoma/White |
| Varietate | Măsuţă cafea |
| Forma | dreptunghiulara |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 44x32 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 65x44 cm |
MATERIALE MASĂ
| Material blat | MDF |
| Material cadru/picioare | Metal |
DIMENSIUNI MASĂ
| Lungime | 44 cm |
| Lățime | 32 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
690
лей
39
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 70 MDL |
1-2 zile
от 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 150 MDL |
3-4 zile
от 150 MDL |
