Monitor HP Gaming Curved QHD Omen 34c Black (34"/3440x1440)
cod produs
633788
Frecvența maximală
165 Hz
Rezoluţia
3440x1440
Iluminarea de fundal
VA
Timpul răspunsului
1 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | HP |
| Seria | Gaming Curved QHD |
| Model | Omen 34c |
| Culoare | Black |
Display
| Curbura ecranului | 1500R |
| Diagonala ecranului(inch) | 34" |
| Frecvența maximală | 165 Hz |
| Rezoluţia | 3440x1440 |
| Iluminarea de fundal | VA |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Timpul răspunsului | 1 ms |
| Unghiul de vizualizare | -178º/+178º |
| Raport de contrast | 3000:1 |
| Luminozitate | 400 cd/m² |
| Iluminarea matricei LCD | LED |
Conexiuni
| Intrări HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
Sistem audio
| Boxe integrate | + |
Ergonomie
| Unghiurile de înclinare | -5º/+20º |
| Ajustare pe înălţime | 0 - 100 mm |
| Putere consumată | 76 W |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 11 kg |
| Dimensiuni | 80.8 x 58.4 x 23.5 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
