Monitor MSI PRO MP341CQW White (34"/3440x1440 WQHD)
cod produs
841188
Frecvența maximală
100 Hz
Rezoluţia
3440x1440 WQHD
Timpul răspunsului, ms
1 ms
Garanție
36 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | MSI |
| Model | PRO MP341CQW |
| Part Number | PRO_MP341CQW |
| Culoare | Alb |
| Nuanță culoare | White |
| Domeniul de aplicare | Business |
Display
| Curbura ecranului | 1500R |
| Diagonala ecranului(inch) | 34 |
| Frecvența maximală | 100 Hz |
| Rezoluţia | 3440x1440 WQHD |
| Tip de ecran | IPS |
| Aspect imagine | 21:9 |
| Timpul răspunsului, ms | 1 ms |
| Raport de contrast | 3000 :1 |
| Luminozitate | 300 cd/m2 cd/m² |
Conexiuni
| Interfate de conectare | 2 x HDMI 2.0, 1 x Display Port 1.2a, 3.5mm Audio |
Caracteristici
| Caracteristici suplimentare | Встроенные колонки 2 x 2 Вт |
| Caracteristici | FreeSync |
Ergonomie
| Metoda de montare | VESA montare |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 7.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 499
lei
372
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |