Laptop 16" Asus Vivobook 16X M3604YA, Cool Silver, AMD Ryzen 5 7430U, 16 GB/512 GB, No OS
cod produs
632007
Rezoluţia ecranului
1920x1200
Model/Număr Procesor
AMD Ryzen 5 7430U
Memoria RAM, GB
16GB
Capacitate stocare, GB
512
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Asus |
| Seria | Vivobook 16X |
| Model | M3604YA |
| Culoare | Cool Silver |
| Domeniul de aplicare | Home and Office |
| Versiune SO | No OS |
Dispaly
| Diagonala ecranului | 16 |
| Rezoluţia ecranului | 1920x1200 |
| Tipul ecranului | IPS-level |
| Rata de reîmprospătare, Hz | 60 |
| Luminozitate, cd/m2 | 300 |
| Aspect imagine | 16:10 |
Procesor
| Model/Număr Procesor | AMD Ryzen 5 7430U |
| Numărul Nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecvența procesorului | 2.3 - 4.3 GHz |
Memorie
| Tipul de memorie | DDR4 SDRAM |
| Memoria RAM, GB | 16GB |
| Frecvență memorie, MHz | 3200 |
| Sloturi memorie | Memory Soldered to Systemboard + 1x SO-DIMM |
| Capacitate max. Totală RAM, GB | 16 |
Dispozitive de stocare
| Capacitate stocare, GB | 512 |
| Tip unitate de stocare | SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Memorie de stocare, GB | 512 |
Grafică și Audio
| Grafică Integrată | AMD Radeon Graphics |
Conectivitate Rețea
| Wi-Fi | 802.11ac 2x2 Wi-Fi + BT 5.0 |
| Bluetooth | 5.1 |
Baterie de alimentare
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 42 W⋅h |
Interfețe/Porturi
| USB 3.x Type-A | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Ieșire Video | 1 x HDMI 1.4 |
| Conectori audio | 3.5 mm mini-jack |
Caracteristici suplimentare
| Tastatură | Backlit numeric keyboard, En/Ru |
| Cameră web | 720p HD |
Dimensiuni și Greutate
| Greutatea | 1.76 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
