Combină de bucătărie Kenwood KMX 750 RD+3ATT Red (1000 W)
cod produs
630678
Putere
1000 W
Capacitate bol
5 l
Trepte de viteze
6
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Kenwood |
| Model | KMX 750 RD+3ATT |
| Culoare | Red |
| Putere | 1000 W |
Design
| Capacitate bol | 5 l |
| Material bol | metal |
| Material carcasă | metal |
Control și Indicație
| Trepte de viteze | 6 |
| Tip control | Rotative |
| Control lin a vitezei | Da |
Funcții
| Set | Duza in forma de K, carlig pentru aluat, masina de tocat carne, presa de fructe de padure, razatoarea-feliere |
| Mixare planetară | Da |
| Accesoriu tel | Da |
Parametrii fizici
| Adâncime | 24 cm |
| Înălţime | 35.5 cm |
| Lăţime | 38.5 cm |
| Greutate | 9.1 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 699
lei
555
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
