Аparat de sandwich Gorenje SM703GCB Black (700 W)
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | SM703GCB |
| Culoare | Black |
| Tip | Aparat pentru sandwich multifunctional |
| Consum de energie | 700 W |
| Capacitate porții | 2 |
| Виды панелей | sandwich-uri, vafe, grătar |
| Set | 3 panouri detașabile: pentru sandvișuri, pentru vafe, grătar |
Dimensiuni și Greutate
| Înălţime | 9.5 cm |
| Lăţime | 23.1 cm |
| Adâncime | 23.5 cm |
| Greutate | 2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
649
lei
829
lei
36
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
