Monitor ASUS ASUS ProArt PA278CV Negru | Argintiu (27"/2560x1440 WQHD)
cod produs
842678
Frecvența maximală
75 Hz
Rezoluţia
2560x1440 WQHD
Iluminarea de fundal
No
Timpul răspunsului, ms
5
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Tipul dispozitivului | Monitor |
| Producator | ASUS |
| Seria | ASUS ProArt |
| Model | PA278CV |
| Culoare | Negru |
| Nuanță culoare | Negru | Argintiu |
Display
| Curbura ecranului | Plat |
| Diagonala ecranului(inch) | 27 |
| Frecvența maximală | 75 Hz |
| Rezoluţia | 2560x1440 WQHD |
| Iluminarea de fundal | No |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Densitatea pixelilor | 109 ppi |
| Timpul răspunsului, ms | 5 |
| Unghiul de vizualizare | 178° / 178° |
| Raport de contrast | 1'000:1 |
| Luminozitate (vârf) | 350 cd/m² |
| Adâncime culori, bit | 8-bit |
| Gama de culori | sRGB 100%, Rec.709 100% |
| Acoperire ecran | Anti-luciu/Mată |
| Сontrast dinamic | 1M:1 |
| Ecran tactil | Fără Atingere |
Conexiuni
| D-Sub (VGA) | Nu |
| Intrări HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Conector căști audio | Da |
| DisplayPort | 1x DP 1.2 |
| USB-Hub | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Alimentare prin USB-C | până la 65 W |
| Interfata Video USB/Thunderbolt | USB-C (DP 1.2 Alt Mode) |
| Accesorii în set | DisplayPort cable, HDMI cable |
Sistem audio
| Boxe încorporate | 2x 2 W |
Caracteristici
| Tehnologia Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| Tehnologia de protecție a ochilor | Да |
| Conexiune Daisy Chain | DisplayPort 1.2 |
| Calibrarea fabricii | Yes (Avg. ΔE<2) |
Ergonomie
| Interval de înclinare | -5° ~ 35° |
| Intervalul de reglare a înălțimii (mm) | 150 |
| Rotire | -45° ~ 45° |
| Interfață de montare VESA | 100x100 |
Dimensiuni și Greutate
| Lățime | 615 mm |
| Înălțime | 374 mm |
| Adâncime | 228 mm |
| Greutate | 8.4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 687
lei
7 714
lei
440
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |