Cuptor cu microunde Hansa AMM20BESH, 20 l, Black
cod produs
98649
Volumul camerei
20 l
Moduri de funcționare
Dezghetare,
Grill
Consum energie
800 W
Acoperire pereți interior
email
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Hansa |
| Model | AMM20BESH |
| Tip | Cuptor cu microunde |
| Tip instalare | Cuptor cu microunde încorporat |
| Volumul camerei | 20 l |
| Moduri de funcționare | Dezghetare, Grill |
Putere
| Consum energie | 800 W |
Control și Indicație
| Tip control | electronică |
Design
| Acoperire pereți interior |
Parametrii fizici
| Greutate | 10 kg |
| Dimensiuni | 38.8 x 59.5 x 34.3 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 999
lei
5 999
lei
285
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
