Storcător de citrice Cuisinart CCJ210E, 100 W
код товара
94157
Tip storcător
Storcător citrice
Consum de energie
100 W
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Cuisinart |
| Model | CCJ210E |
| Tip | Storcător de citrice |
| Tip storcător | Storcător citrice |
| Consum de energie | 100 W |
| Trepte de viteze | 1 |
| Material carcasă | inox/plastic |
Caracteristici
| Modul de gestionare | mecanic |
Dimensiuni și Greutate
| Greutate | 1,9 kg |
| Dimensiuni | 290 x 170 x 170 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 699
лей
97
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
