Baterie auto 180 Ah Energizer 12V 180 Ah Ener.Prem.Truck,SHD (лев)
cod produs
9101
Polaritate
3 (+ pe dreapta, invers pentru camioane)
Amperaj
180 Ah
Curent pornire
1000 A
Tip cleme
конус Euro
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Energizer |
| Model | 12V 180 Ah Ener.Prem.Truck,SHD (лев) |
Baterie
| Polaritate | 3 (+ pe dreapta, invers pentru camioane) |
| Voltaj | 12 V |
| Amperaj | 180 Ah |
| Curent pornire | 1000 A |
Instalare
| Tip cleme | конус Euro |
Dimensiuni și greutate
| Dimensiuni | 513х223х223 mm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
