Mașină de spălat vase încorporabilă Tornado TDW45 712BI White
cod produs
90750
Tip instalare
încorporabilă
Format
Dimensiune completă
Încărcare maximă
9 seturi
Sistem de uscare
Сondensare
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tornado |
| Model | TDW45 712BI |
| Culoare | White |
| Tip instalare | încorporabilă |
| Format | Dimensiune completă |
| Încărcare maximă | 9 seturi |
| Sistem de uscare | Сondensare |
Clasa eficienței energ. și de curățare
| Clasa de curatare | A |
| Clasa de uscare | A |
Caracteristici
| Numar de programe | 7 |
Control și Indicație
| Tip control | electronic |
Parametrii fizici
| Înălțime | 82 cm |
| Lățime | 44.5 cm |
| Adîncime | 54 cm |
| Greutate | 44 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 750
lei
8 985
lei
387
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
