Hotă Tornado UG18-90A ISLAND Inox/Glass
cod produs
90659
Montare
La Tavan
Curățarea aerului
Evacuare, Recirculare
Debit maxim de aer absorbit
800 m³/h
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tornado |
| Model | UG18-90A ISLAND |
| Culoare | Inox/Glass |
| Montare | Hota Insula |
| Montare | La Tavan |
| Curățarea aerului | Evacuare, Recirculare |
Performanță și energie
| Trepte de viteze | 3 |
| Număr motoare | 1 buc. |
| Debit maxim de aer absorbit | 800 m³/h |
| Consum energie | 230 W |
Control și Indicație
| Tip control | sensor |
Design
| Filtru de grăsime | este |
Parametrii fizici
| Diametrul tubului de evacuare a aerului, mm | 150 |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Înaltime maximă de instalare | 98 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 490
lei
256
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |
