Smartphone Xiaomi Poco F2 Pro, 8 GB/256 GB, Gray
cod produs
90351
Diagonală
6,7 inch
Memorie internă
256GB
Memoria RAM
8GB
Cameră frontală
20 MP
Max. Rezoluția camerei
64 MP
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Xiaomi |
| Model | Poco F2 Pro |
| Nuanță culoare | Gray |
| Platformă software | Android 10 |
Procesor
| GPU | Adreno 650 |
Display
| Diagonală | 6,7 inch |
| Rezoluţia ecranului | 1080 x 2400 pix. |
| Tehnologia ecranului | Super AMOLED |
Memorie
| Memorie internă | 256GB |
| Memoria RAM | 8GB |
Foto video
| Cameră frontală | 20 MP |
| Max. Rezoluția camerei | 64 MP |
| Camere secundare din spate | 5 MP |
Conectivitate
| USB | USB Type-C |
| Bluetooth | 5.1 |
Alimentare
| Capacitatea acumulatorului | 4700 mAh |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
