Procesor Intel Core i7 9700K Tray (3.6 GHz-4.9 GHz/12 MB/LGA1151)
cod produs
90
CPU Socket
LGA1151
Frecvenţa procesor, max.
4.9 GHz
Nuclee/canale
8 cores /8 threads
Cache L3
12 MB
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producator | Intel |
| Tip procesor | Core i7 |
| Model | 9700K |
| Complectație | Tray |
CARACTERISTICI GENERALE
| CPU Socket | LGA1151 |
| Frecvenţa procesor de baza | 3.6 GHz |
| Frecvenţa procesor, max. | 4.9 GHz |
| Nuclee/canale | 8 cores /8 threads |
| Denumirea de cod a nucleului | Coffee Lake |
| Tehnologie de fabricatie | 14 nm |
| Degajarea de căldură | 95 W |
| Temperatura critică | 100 °С |
| Cache L3 | 12 MB |
| Model de GPU | UHD Graphics 630 |
Controler memorie
| Tipul de memorie | DDR4 |
| Canale de memorie | 2 |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
Stoc epuizat
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |
