Mașină de lustruit Makita GV 6010
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Makita |
| Energia consumată | 440 W |
| Numărul de rotații ralante | 4500 rpm |
| Diametru taler şlefuire | 125 mm, 150 mm |
| Particularități | обрезиненная рукоятка |
| Dimensiuni | 20 x 7.4 x 18.1 cm |
| Greutatea | 1.2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
Нет в наличии
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
