Mașină de șlefuit orbital Metabo SXE 425 TurboTec (600131000)
Характеристики
Описание
Caracteristici de bază
| Producător | Metabo |
| Energia consumată | 320 W |
| Numărul de rotații ralante | 4200 - 11000 rpm |
| Frecvența de vibrație la ralanti | 8400 - 22000 vib./min. |
| Diametrul taler şlefuire | 125 mm |
| Amplitudinea oscilației | 5 mm |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Particularități | colector de praf, conectarea la un aspirator, регурировка оборотов |
| Greutatea | 2 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
4 450
лей
255
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
