Motocoasă electrică Ryobi RLT6130 (5133003641)
код товара
86585
Suprafața de lucru
30 cm
Tipul instrumentului de tăiere
fir de tăiere
Puterea
600 W
Numărul de rotații max.
9500 rpm
Страна
Japonia
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Ryobi |
| Tip | electrică |
Cosire
| Suprafața de lucru | 30 cm |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir de tăiere |
| Diametru fir | 1.65 mm |
Motor
| Puterea | 600 W |
| Numărul de rotații max. | 9500 rpm |
Suplimentar
| Tipul tijei | dreaptă (telescopică) |
| Tip mâner | în formă de D |
| Greutate | 3.8 kg |
| Dimensiuni | 98 x 27 x 12 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
1 530
лей
88
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | от 50 MDL |
1-2 zile
от 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |
