Pat Ambianta Dally Bej + Saltea Saltconfort Classic 160x200
cod produs
856779
Suport lamele
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
160 х 200 cm
Saltea inclusa
Saltconfort Classic 160x200
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Ambianta |
| Model | Dally |
| Culoare | Bej |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | este |
| Depozitare pat | este |
DIMENSIUNI Pat
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
| Lățime pat | 175 см |
| Lungime pat | 214 cm |
| Înălțime pat | 110 cm |
Saltea
| Saltea inclusa | Saltconfort Classic 160x200 |
| Tip saltea | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Blocuri de arcuri (Bonnell) |
| Adaos | Pîslă, Spuma poliuretanica 1cm, 21 kg/m3 |
| Iarna - Vara | Da |
| Greutate maxima recomandata/persoana | 80 Kg |
| Numărul de arcuri | 120 pe m2 |
| Husa detasabila | Nu |
| Material husă | Jacquard sintetic |
Dimensiuni saltea
| Înălțime, cm | 20 |
| Lățime, cm | 160 |
| Lungime, cm | 200 |
Articole incluse în acest set
Saltea SaltConfort Classic, 160x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 692 lei
1 904 lei
Pat Ambianta Dally, 160 х 200 cm, Bej
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
160 х 200 cm
7 940 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
9 632
lei
552
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
