Pat Ambianta Frankfurt Grey + Saltea Saltconfort Classic 160x200
cod produs
856739
Suport lamele
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
160 х 200 cm
Saltea inclusa
Saltconfort Classic 160x200
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Ambianta |
| Model | Frankfurt |
| Culoare | Grey |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | este |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | este |
| Material carcasă | PAL melaminat |
DIMENSIUNI Pat
| Locul de dormit | 160 х 200 cm |
| Lățime pat | 174,5 см |
| Lungime pat | 237,5 cm |
| Înălțime pat | 109,5 cm |
Saltea
| Saltea inclusa | Saltconfort Classic 160x200 |
| Tip saltea | Cu arcuri |
| Tip de arcuri | Blocuri de arcuri (Bonnell) |
| Adaos | Pîslă, Spuma poliuretanica 1cm, 21 kg/m3 |
| Nivelul fermității | Moale, Mediu |
| Iarna - Vara | Da |
| Greutate maxima recomandata/persoana | 80 Kg |
| Numărul de arcuri | 120 pe m2 |
| Husa detasabila | Nu |
| Material husă | Jacquard sintetic |
Dimensiuni saltea
| Înălțime, cm | 20 |
| Lățime, cm | 160 |
| Lungime, cm | 200 |
Articole incluse în acest set
Saltea SaltConfort Classic, 160x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 692 lei
1 904 lei
Pat Ambianta Frankfurt, 160 х 200 cm, Grey
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
160 х 200 cm
10 350 lei
13 500 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 042
lei
690
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
