Pat Ambianta Bremen, 140 х 200 cm, Black
cod produs
855673
Suport lamele
este
Depozitare pat
este
Locul de dormit
140 х 200 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Ambianta |
| Model | Bremen |
| Culoare | Black |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | este |
| Depozitare pat | este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material de tapițerie | stofă |
DIMENSIUNI
| Locul de dormit | 140 х 200 cm |
| Lățime pat | 154,5 cm |
| Lungime pat | 237,5 cm |
| Înălțime pat | 105,5 cm |
Articol inclus în seturi:
Pat Ambianta Bremen Black + Saltea Saltconfort Classic 140x200
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
140 х 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 140x200
10 434 lei
Alte articole din set "Pat Ambianta Bremen Black + Saltea Saltconfort Classic 140x200":
Saltea SaltConfort Classic, 140x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 494 lei
1 681 lei
Pat Ambianta Bremen Bej + Saltea Saltconfort Classic 140x200
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
140 х 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 140x200
10 434 lei
Alte articole din set "Pat Ambianta Bremen Bej + Saltea Saltconfort Classic 140x200":
Saltea SaltConfort Classic, 140x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 494 lei
1 681 lei
Pat Ambianta Bremen Gri + Saltea Saltconfort Classic 140x200
Suport lamele:
este
Depozitare pat:
este
Locul de dormit:
140 х 200 cm
Saltea inclusa:
Saltconfort Classic 140x200
10 434 lei
Alte articole din set "Pat Ambianta Bremen Gri + Saltea Saltconfort Classic 140x200":
Saltea SaltConfort Classic, 140x200x20 cm
Tip saltea:
Cu arcuri
Tip de arcuri:
Blocuri de arcuri (Bonnell)
Adaos:
Pîslă,
Spuma poliuretanica
Greutate maxima recomandata/persoana:
80 Kg
1 494 lei
1 681 lei
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
8 940
lei
512
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
