Cuptor Electric Gorenje BOS6737SYW, Alb
cod produs
854486
Tip cuptor
Cuptor Electric
Volumul camerei
77 l
Moduri de funcționare
Grătar, Convecție, Dezghețare
Temperatura maximala
300 °C
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | BOS6737SYW |
| Culoare ușă | Alb |
| Tip instalare | Încorporabilă |
| Tip cuptor | Cuptor Electric |
| Volumul camerei | 77 l |
| Moduri de funcționare | Grătar, Convecție, Dezghețare |
| Clasa de eficiență energetică | A |
Putere
| Temperatura maximala | 300 °C |
| Consum de energie | 3.5 W |
Control și Indicație
| Tip control | Senzor, Rotative |
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Ceas | Da |
Funcții
| Număr moduri de încălzire | 11 |
| Metodă curăţare | AquaClean |
| Gătirea cu abur | 1 |
Design
| Iluminare camera | Da |
| Acoperirea internă a camerei | Smalț pirolitic |
| Niveluri de instalare a rafturilor | 5 |
| Ghidaje telescopice | Pe 2 nivele |
| Tipul usei | Se apleacă înapoi în jos |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Set | Tavă de copt adâncă, mică,grila |
Dimensiuni
| Lățime | 59.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adîncime | 56.4 cm |
| Greutate | 29 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |