Aparat de aer condiționat Whirlpool SPICR 309W, 9 BTU, pana la până la 20 м² m², Alb
код товара
854214
Invertor
este
Wi-Fi
Da
Clasa energetică
A++
Capacitate BTU
9 BTU
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Whirlpool |
| Model | SPICR 309W |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | este |
| Wi-Fi | Da |
| Regim de lucru | Răcire, Încălzire, Dezumidificare, Ventilație |
| Suprafaţa recomandată | până la 20 м² m² |
| Agent de răcire | R-32 |
| Tipul bloculuii interior | Se montează pe perete |
Productivitate
| Clasa energetică | A++ |
| Capacitate BTU | 9 BTU |
| Capacitate de răcire | 2.4 W |
| Capacitate de încălzire | 2.6 W |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 56 dB |
Intervalul temperaturilor de funcționare
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire | -10 / +24 °C |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire | -15 °С +43 °С °C |
Sistem de filtrare a aerului
| Filtru antibacterian | Da |
Moduri de gestionare și operare
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Dezumidificarea aerului | Da |
| Timer pornire / oprire | Da |
| Mod auto | Da |
| Mod de somn | Da |
| Autocurățare | Da |
Design
| Lungime maximă traseu | 15 m |
| Diferența maximă de nivel | 5 m |
Dimensiuni și greutate
| Înălțimea blocului interior | 25.5 cm |
| Lățimea blocului interior | 79 cm |
| Adâncimea blocului interior | 20 cm |
| Greutate unitate interioară | 7 kg |
| Înălțimea blocului exterior | 48.3 cm |
| Lățimea blocului exterior | 66 cm |
| Adâncimea blocului exterior | 24 cm |
| Greutate unitate exterioară | 22 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
7 999
лей
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 100 MDL |
3-4 zile
от 100 MDL |