Aparat de aer condiționat Gorenje REA 26, 9 BTU, pana la pîna 25 m² m², Alb
cod produs
854202
Invertor
Da
Wi-Fi
Da
Clasa energetică
A++
Capacitate BTU
9 BTU
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Gorenje |
| Model | REA 26 |
| Nuanță culoare | Alb |
| Tip condiționer | Sistem split |
| Invertor | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Regim de lucru | Răcire, Încălzire |
| Suprafaţa recomandată | pîna 25 m² m² |
| Agent de răcire | R-32 |
| Tipul bloculuii interior | Se montează pe perete |
Productivitate
| Clasa energetică | A++ |
| Capacitate BTU | 9 BTU |
| Capacitate de răcire | 2.6 W |
| Capacitate de încălzire | 2 W |
| Debit de aer | 550 m3/h |
| Nivel de zgomot unitate interioara | 56 dB |
Intervalul temperaturilor de funcționare
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, încălzire | -20 / 24 °C |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare, racire | -15°С - 43°С °C |
Moduri de gestionare și operare
| Indicaţie | Afișaj LED |
| Timer pornire / oprire | Da |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 5 |
| Mod de somn | Da |
| Auto-restart | Da |
| Autocurățare | Da |
Design
| Lungime maximă traseu | 20 m |
| Diferența maximă de nivel | 8 m |
Dimensiuni și greutate
| Înălțimea blocului interior | 25.8 cm |
| Lățimea blocului interior | 82.2 cm |
| Adâncimea blocului interior | 20.3 cm |
| Greutate unitate interioară | 7.7 kg |
| Înălțimea blocului exterior | 48.3 cm |
| Lățimea blocului exterior | 66 cm |
| Adâncimea blocului exterior | 24 cm |
| Greutate unitate exterioară | 21.7 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
7 999
lei
458
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 100 MDL |
3-4 zile
de la 100 MDL |