Fier de călcat Tefal FV1710E0, 1800 W, Turcoaz
cod produs
853606
Putere
1800 W
Emisie de aburi
24 g/min.
Lovitura de aburi
80 g/min.
Capacitate recipient apa
200 ml
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Tefal |
| Model | FV1710E0 |
| Nuanță culoare | Turcoaz |
| Tip Fier de călcat | Fier de călcat |
| Material talpă | Aluminiu cu acoperire neaderentă |
| Putere | 1800 W |
| Debit de abur constant | Da |
| Spray | Da |
Abur
| Control de debit de abur | Da |
| Emisie de aburi | 24 g/min. |
| Jet de abur | Da |
| Lovitura de aburi | 80 g/min. |
| Aburire verticală | Da |
Funcții
| Deconectare automată | Da |
| Protecție anti-calcar | Da |
Design
| Plasarea controlerului | pe stand |
| Lungime cablu | 1,9 m |
| Capacitate recipient apa | 200 ml |
| Canelură pentru nasturi | Da |
Dimensiuni și Greutate
| Adâncime | 13 cm |
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Greutate | 1,33 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
649
lei
37
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |