Pat Yasen Geneva cu lamele, 80 x 200 cm, Grafit Gri/Stejar Kraft Alb
cod produs
852983
Suport lamele
este
Depozitare pat
nu este
Locul de dormit
80 x 200 cm
Specificații tehnice
Caracteristici
Atenţie! Acest mobilier se vinde dezasamblat
Caracteristici de bază
| Producător | Yasen |
| Model | Geneva |
| Culoare | Grafit Gri/Stejar Kraft Alb |
| Suport lamele | este |
| Prezența mecanismului de ridicare | nu este prevazut |
| Depozitare pat | nu este |
| Saltea | se vinde separat |
MATERIALE
| Material carcasă | PAL |
DIMENSIUNI
| Locul de dormit | 80 x 200 cm |
| Lățime pat | 87.5 cm |
| Lungime pat | 205.8 cm |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 958
lei
112
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 70 MDL |
1-2 zile
de la 70 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 150 MDL |
3-4 zile
de la 150 MDL |
