Styler Dyson HS08 Complete Long, 1300 W, Ceramic Pink/Rose Gold
cod produs
852695
Consum energie
1300 W
Numar regime de temperatura
3
Moduri de operare a fluxului de aer
3
Aprovizionare cu aer rece
Da
Ionizare
Da
Element de încălzire din ceramică
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dyson |
| Model | HS08 Complete Long |
| Nuanță culoare | Ceramic Pink/Rose Gold |
| Uscător de păr | Styler |
| Consum energie | 1300 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 3 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 3 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Ionizare | Da |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Duze
| Set | 2x accesorii de ondulare, accesoriu de uscare, perie rotundă, perie moale de netezire, atașament pentru păr indisciplinat, carcasă |
Design
| Element de încălzire din ceramică | Da |
| Fontă de protecție detașabila | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.67 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 4.1 cm |
| Înălţime | 27.2 cm |
| Lăţime | 4.8 cm |
| Greutatea | 0.55 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 499
lei
713
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |