Placă de îndreptat părul Philips BHS530/00, Roz
cod produs
852614
Diametrul
28 mm mm
Dimensiunea suprafeței de încălzire
25 х 105 mm
Temperatura maximă incalzire
230 ˚С
Ionizare
Da
Suprafața duzelor
Ceramică
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Philips |
| Model | BHS530/00 |
| Nuanță culoare | Roz |
| Tip | Placă de îndreptat părul |
| Moduri de aranjarea părului | Îndreptător |
| Diametrul | 28 mm mm |
| Dimensiunea suprafeței de încălzire | 25 х 105 mm |
| Reglare temperatură | 12 moduri |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcţii
| Temperatura maximă incalzire | 230 ˚С |
| Temperatura Min. de incalzire | 120 °C |
| Ionizare | Da |
| Protecţie împotrivă supraîncălzirii | Da |
| Încălzire rapidă | Este |
| Deconectare automată | Da |
Accesorii
| Suprafața duzelor | Ceramică |
| Set | Mat rezistent la căldură |
Design
| Indicaţie | Da |
| Plăci plutitoare | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 499
lei
86
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |