Styler Dyson Airwrap i.d. HS08, 1300 W, Amber Silk/Pink Champagne
cod produs
852464
Consum energie
1300 W
Numar regime de temperatura
3
Moduri de operare a fluxului de aer
3
Ionizare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dyson |
| Model | Airwrap i.d. HS08 |
| Nuanță culoare | Amber Silk/Pink Champagne |
| Uscător de păr | Styler |
| Consum energie | 1300 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 3 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 3 |
| Ionizare | Da |
Duze
| Set | 2х duze pentru ondulat, duza pentru uscare, perie rotundă, perie anti-încurcare, un accesoriu pentru îndreptat părul, pieptene |
Design
| Lungime cablu alimentare | 2.67 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 4.1 cm |
| Înălţime | 27.2 cm |
| Lăţime | 4.8 cm |
| Greutatea | 0.6 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
12 499
lei
713
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |