Uscător de păr compact Maxwell MW-2007, 1200 W, Negru/Roz
cod produs
852459
Consum energie
1200 W
Numar regime de temperatura
2
Moduri de operare a fluxului de aer
2
Aprovizionare cu aer rece
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Maxwell |
| Model | MW-2007 |
| Nuanță culoare | Negru/Roz |
| Uscător de păr | Uscător de păr compact |
| Consum energie | 1200 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 2 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 2 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Duze
| Duze | Concentrator |
| Set | Concentrator |
Design
| Mâner pliabil | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.6 m |
Parametrii fizici
| Greutatea | 0.38 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
149
lei
9
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
Monday
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |