Styler Dreame Airstyle Pro, 1300 W, Violet
cod produs
852379
Consum energie
1300 W
Numar regime de temperatura
3
Moduri de operare a fluxului de aer
3
Aprovizionare cu aer rece
Da
Ionizare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Dreame |
| Model | Airstyle Pro |
| Nuanță culoare | Violet |
| Uscător de păr | Styler |
| Consum energie | 1300 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 3 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 3 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Ionizare | Da |
| Protecție împotriva supraîncălzirii | Da |
Duze
| Set | Atasamente: pentru netezire, pentru par cret, pentru uscare, pentru volum, pentru crearea de valuri |
Design
| Fontă de protecție detașabila | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.8 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 8.2 cm |
| Înălţime | 26 cm |
| Lăţime | 4.6 cm |
| Greutatea | 1.28 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
6 999
lei
399
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
Monday
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |