Uscător de păr Rowenta Pro Expert CV8830F0, 2200 W, Negru
cod produs
852362
Consum energie
2200 W
Numar regime de temperatura
3
Aprovizionare cu aer rece
Da
Ionizare
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Rowenta |
| Seria | Pro Expert |
| Model | CV8830F0 |
| Nuanță culoare | Negru |
| Uscător de păr | Uscător de păr |
| Consum energie | 2200 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 3 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Ionizare | Da |
Duze
| Set | Difuzor, concentrator 6 mm, instrucție |
Design
| Fontă de protecție detașabila | Da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
Parametrii fizici
| Lungime | 29.8 cm |
| Înălţime | 18.2 cm |
| Lăţime | 9.2 cm |
| Greutatea | 0.81 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 499
lei
86
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |