Uscător de păr BaByliss 6719DE, 2200 W, Negru
cod produs
852329
Consum energie
2200 W
Numar regime de temperatura
2
Moduri de operare a fluxului de aer
2
Aprovizionare cu aer rece
Da
Ionizare
Da
Comutare mod independent
Da
Suprafața duzelor
Ceramică
Element de încălzire din ceramică
Da
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | BaByliss |
| Model | 6719DE |
| Nuanță culoare | Negru |
| Uscător de păr | Uscător de păr |
| Consum energie | 2200 W |
| Sursă de alimentare | Rețea electrică |
Funcții
| Numar regime de temperatura | 2 |
| Moduri de operare a fluxului de aer | 2 |
| Aprovizionare cu aer rece | Da |
| Ionizare | Da |
| Comutare mod independent | Da |
Duze
| Suprafața duzelor | Ceramică |
| Duze | Difuzor, Concentrator |
| Set | Difuzor, Concentrator (2 buc.) |
Design
| Element de încălzire din ceramică | Da |
| Fontă de protecție detașabila | Da |
| Lungime cablu alimentare | 2.8 m |
Parametrii fizici
| Greutatea | 1.1 g |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
1 699
lei
97
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |