Cafetiera cu picurare Ardesto FCM-D2100, 900 W, Negru
cod produs
852222
Putere consumată
900 W
Tipul de cafea
Cafea măcinată
Capacitate rezervor apa
1.2 l
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Ardesto |
| Model | FCM-D2100 |
| Culoare | Negru |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu picurare |
| Putere consumată | 900 W |
| Tipul de cafea | Cafea măcinată |
| Capacitate rezervor apa | 1.2 l |
Funcţii
| Sistem antipicurare | Da |
| Indicator nivel apa | Da |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
Informaţii generale
| Lăţime | 18 cm |
| Înălţime | 30 cm |
| Adâncime | 27 cm |
| Greutate | 1.27 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
611
lei
499
lei
35
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |