Cafetiera cu capsule Delonghi EN267, 1710 W, Alb
cod produs
852196
Putere consumată
1710 W
Tipul de cafea
În capsule
Capacitate rezervor apa
1 l
Presiune pompa
19 bar
Tipul aparatului cappuccino
Automat
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | EN267 |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu capsule |
| Putere consumată | 1710 W |
| Tipul de cafea | În capsule |
| Capacitate rezervor apa | 1 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
Funcţii
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Indicaţie | Da |
| Deconectare automată | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Automat |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Plastic |
Informaţii generale
| Lăţime | 21.8 cm |
| Înălţime | 27.7 cm |
| Adâncime | 37.2 cm |
| Greutate | 4 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
4 999
lei
286
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |