Cafetiera cu capsule Polaris PCM2020, 1450 W, Negru
cod produs
852178
Putere consumată
1450 W
Tipul de cafea
Cafea măcinată. În capsule
Capacitate rezervor apa
0.8 l
Presiune pompa
20 bar
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Polaris |
| Model | PCM2020 |
| Tipul aparatului de cafea | Cafetiera cu capsule |
| Putere consumată | 1450 W |
| Tipul de cafea | Cafea măcinată. În capsule |
| Capacitate rezervor apa | 0.8 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
Funcţii
| Tip control | Electronic cu butoane |
| Indicaţie | Iluminarea butoanelor de comandă |
Rețete de băuturi
| Espresso | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Oțel inoxidabil |
Informaţii generale
| Lăţime | 17 cm |
| Înălţime | 29.5 cm |
| Adâncime | 35.5 cm |
| Greutate | 3.48 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
2 499
lei
143
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | de la 50 MDL |
1-2 zile
de la 50 MDL | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |