Aparat de cafea Delonghi ECAM220.80SB, Gri
код товара
852175
Putere consumată
1450 W
Tipul de cafea
Cafea macinata, Cafea boabe
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
1.8 L
Гарантия
24 luni
Технические характеристики
Характеристики
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | ECAM220.80SB |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Putere consumată | 1450 W |
| Tipul de cafea | Cafea macinata, Cafea boabe |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 250 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
| Capacitate recipient reziduuri (porții) | 14 |
Râșnița de cafea
| Reglarea gradului de măcinare | Da |
| Numărul gradelor de măcinare | 13 |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Afișaj | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Automat |
| Pregătirea simultană a două căni | Da |
| Încălzire ceşti | Da |
| Inălțime ajustabilă a duzei de cafea | Da |
| Dozator apă caldă | Da |
Rețete de băuturi
| Latte macchiato | Da |
| Espresso | Da |
| Americano | Da |
| Cappuccino | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Oțel Inoxidabil, Plastic |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 24 cm |
| Înălţime | 35 cm |
| Adâncime | 44 cm |
| Greutate | 8.8 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Сравнить
В избранное
10 899
лей
626
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Доставка
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrarea prin or. Chișinău | бесплатно |
1-2 zile
бесплатно | |
| Livrare în toată țara | от 70 MDL |
3-4 zile
от 70 MDL |