Aparat de cafea Delonghi ECAM380.85.SB, Gri
cod produs
852171
Putere consumată
1450 W
Tipul de cafea
Cafea macinata, Cafea boabe
Presiune pompa
15 bar
Capacitate rezervor apa
1.8 L
Garanție
24 luni
Specificații tehnice
Caracteristici
Caracteristici de bază
| Producător | Delonghi |
| Model | ECAM380.85.SB |
| Culoare | Gri |
| Nuanță culoare | Oțel inoxidabil |
| Tipul aparatului de cafea | Aparat de cafea |
| Putere consumată | 1450 W |
| Tipul de cafea | Cafea macinata, Cafea boabe |
| Presiune pompa | 15 bar |
Capacitate
| Capacitatea rezervorului pentru boabe | 300 g |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 L |
| Capacitate recipient reziduuri (porții) | 14 |
Râșnița de cafea
| Reglarea gradului de măcinare | Da |
Funcţii
| Tip control | Electronic senzor |
| Afișaj | Da |
| Tipul aparatului cappuccino | Automat |
| Inălțime ajustabilă a duzei de cafea | Da |
| Dozator apă caldă | Da |
Rețete de băuturi
| Latte macchiato | Da |
| Espresso | Da |
| Caffe Latte | Da |
| Americano | Da |
| Cappuccino | Da |
| Ristretto | Da |
Carcasă
| Material carcasa | Metal, Plastic |
Dimensiuni și greutate
| Lăţime | 23.6 cm |
| Înălţime | 34.8 cm |
| Adâncime | 42.9 cm |
| Greutate | 9.5 kg |
Imaginile si caracteristicile produselor au caracter informativ și pot să difere de cele reale. La procurare, vă recomandăm să verificați cu un consultant prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.
Compară
În favorite
19 999
lei
1 148
USD
Cu Liber Card achita in 3 rate cu 0%
Livrare
| Ridicarea personală (str. Vlaicu Parcalab 52) | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrarea prin or. Chișinău | gratis |
1-2 zile
gratis | |
| Livrare în toată țara | de la 70 MDL |
3-4 zile
de la 70 MDL |